Akumulátorové nůžky Bosch AHS 54-20 LI holé nářadí

Bosch AHS 54-20 LI holé nářadí

Kód: 060084A102
cena bez DPH 3 041,32 Kč Vaše cena s DPH 3 680 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Nůžky bez akumulátoru a nabíječky

  • Výkonný lithium-iontový akumulátor 36 V pro dobu chodu až 50 min
  • Inovativní antiblokovací systém pro plynulý postup práce
  • Funkce řezání pilou na konci lišty umožňuje stříhání větví o průměru až 25 mm
  • Ergonomická poloha spínače pro pohodlné stříhání živých plotů v každé pracovní poloze
  • Přesné čepele vyřezávané laserem a broušené diamantem pro stříhání bez námahy
  • S přídavným kovovým chráničem lišty pro bezpečné stříhání podél zdí a u země

Technické parametry

Typ akumulátoru Lithium-iontový ( není součástí dodávky ) Napětí článku 36 v Doba nabíjení akumulátoru 0,75 H Doba chodu na jedno nabití akumulátoru až 50 min délka čepele 540 mm Rozestup nožů 20 mm Počet volnoběžných zdvihů 2.000 min-1 Hmotnost 3,5 kg

Funkce

  • Antiblokovací systém
  • 36 V
  • Lithium-iontová technologie
  • Bez akumulátoru a nabíječky

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x