Bosch Akumulátor Li-Ion 10,8 V 1,5 Ah

10,8 V

Kód: 1600Z0002W
cena bez DPH 1 073,55 Kč Vaše cena s DPH 1 299 Kč Původni cena: 1 560 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Nízká hmotnost pro ještě příjemnější práci zejména při použití nad hlavou
Servis Premium pro akumulátory po dobu 24 měsíců od zakoupení a v případě registrace do 4 týdnů
Flexibilní systém Bosch Power – akumulátory se hodí pro veškeré nářadí příslušné napěťové třídy
Mimořádně robustní – plně funkční i po pádu na beton ze 3 metrů

Technické parametry

  • Napětí 10,8 V
  • Hmotnost 175 g
  • Kapacita akumulátoru 1,5 Ah
  • Rozměry (d x š x v) 51×48×85 mm
  • Technologie článků Li-Ion
  • Model 1600Z0002W

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x