Bosch - Moltonový lešticí kotouč se závitem M 14 1608611000

Pracovní průměr mm 175.0

Kód: 1608611000
cena bez DPH 2 995,87 Kč Vaše cena s DPH 3 625 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Hodí se pro leštění kamene, plastů nebo barevných kovů a pro leštění lehce znečištěných, poškrábaných nebo předleštěných povrchů do vysokého lesku
  • Pro použití s leštěnkou nebo k zapracování prostředků pro zapečetění na rovných nebo lehce prohnutých plochách.
  • Ideální pro zpracování velkých ploch
  • Moltonový lešticí kotouč se závitem M 14
  • měkký filc
  • Hodí se pro leštičku GP0 12; GPO 12 E Professional
  • GPO 12; GPO 12 E Professional

Technické parametry

  • Pracovní průměr mm 175.0

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x