BOSCH Pilový kotouč Special Alu 216x2,5x30 - 80 zubů

Speciální kotouč pro řezání neželezných kovů, hlavně hliníkových profilů a umělých hmot s tenkostěnným průřezem

Kód: 2608640447
cena bez DPH 1 500 Kč Vaše cena s DPH 1 815 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Speciální kotouč pro řezání neželezných kovů, hlavně hliníkových profilů a umělých hmot s tenkostěnným průřezem
  • Dva zuby z tvrdokovu s negativním úhlem třísky se střídají: trapézový zub předřezává, a plochý zub zajistí v konečném výsledku čisté řezné hrany

Technické parametry

  • Vnější průměr 216 mm
  • Šířka řezu 2,5mm 
  • Tloušťka těla pilového kotouče 1,8 mm
  • Počet zubů 60
  • Oříznutí 3
  • Tvar zubů TRFN

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x