Digitální termosonda Weber 6492

Digitální termosonda bezdrátová,Weber jeden senzor

Kód: ww6492
cena bez DPH 412,40 Kč Vaše cena s DPH 499 Kč
17út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +
 • Tento praktický pomocník pro Vás zjistí aktuální teplotu uvnitř grilovaného pokrmu. Vy tak budete mít připravované jídlo vždy naprosto pod kontrolou a dosáhnete vynikajících výsledků při grilování.
 • Termosonda disponuje měřícím hrotem z nerezové oceli, díky čemuž nabízí dlouhou životnost. Jednoduchá otočná hlava má digitální displej, na kterém se teplota bude dle nastavení zobrazovat ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Termosonda se po 15 minutách automaticky vypne, takže šetří baterie.
 • Baterie je již součástí balení, stejně jako ochranné pouzdro na měřící hrot zajišťující bezpečné skladování.
 • Doplňte svoji grilovací výbavu praktickým teploměrem pro Vaše jídla a staňte se tak skutečným mistrem grilování!
 •  Digitální displej Led odečítá teplotu za méně než pět sekund.
 • Přechody mezi F ° a C °
 • Automatické vypnutí po 15 minutách.
 • Otáčecí dyspley  pro snadné čtení teploty pod libovolným úhlem
 • Ochranné pouzdro pro sondu.
 • stačí pouze stisknout sondu do nejtlustší části masa a teplota se zobrazí na obrazovce.
 • Šíře: 5 x výška: 16,5 x Hloubka: 1 cm.

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x