Drážkovací fréza Bosch stopka 8mm průměr 12,7mm

K vyfrézování velmi plochých drážek při zapouštění pantů nebo jiného kování v nábytku

Kód: 2608628399
cena bez DPH 322,95 Kč Vaše cena s DPH 391 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • K vyfrézování velmi plochých drážek při zapouštění pantů nebo jiného kování v nábytku
  • Hodí se na masivní dřevo nebo deskové materiály
  • Speciální tvar frézy zaručuje správné vyhazování třísek, klidný chod a velmi dobrou kvalitu řezu

Technické parametry

 

  • Stopka mm 8mm
  • Průměr (D)  12.7mm
  • Pracovní délka (L)12.7mm
  • Celková délka (G) 50.8mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x