Gril Weber na dřevěné uhlí Smokey Joe Premium - Smoke

Ideální gril na pikniky. Lehce přenositelný

Kód: w1126704
cena bez DPH 1 900 Kč Vaše cena s DPH 2 299 Kč
17út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +


Gril Weber na dřevěné uhlí Smokey Joe Premium v krémové barvě představuje ideální gril nejen na piknik. Jeho optimální hmotnost jej činí vhodný pro transport ale také třeba pro umístění na malý balkon. I přes  menší plochu na grilování o průměru 37cm na něm ogrilujete kus vepříka nebo pořádnou porci pípáka.


 

Popis hlavních předností grilu:

 

  • Pevné madlo z duraplastu s tepelným štítem: je odolné vůči žáru z grilu i povětrnostním podmínkám
  • Klip na přenášení grilu: Zajišťuje poklop pro snadnou přepravu grilu, případně jej také zajišťují na straně, jako ochrana proti větru
  • Porcelánem smaltovaný pokop a kotel grilu zajišťují jeho dlouhou životnost a snadné čištění
  • Postranní průduchy: zajištění zdravého grilování díky kontrolovaného přívodu vzduchu
  • Trojmo niklovaný grilovací rošt je masívní a také se snadno čistí. Je odolný vůči žáru a také rezavění a zaručuje dlouho životnost grilů Weber
  • Uzavřený kotel zabraňuje vypadávání horkého popela
  • Dávkovač na brikety zajišťuje přesné odměření množství briket
  • Masívní palivový rošt
  • Gril sedí na trojnožce

 

Záruka:

 

10 let na poklop, kotel a madla
2 roky na grilovací a palivový rošt a všechny ostatní díly


Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x