Kotouč diamantový řezný celoobvodový, 125x22,2mm, mokré řezání, EXTOL PREMIUM

Řada diamantových řezných kotoučů ve vysoké kvalitě pro profesionální a poloprofesionální použití za dostupné ceny

Kód: 108732
cena bez DPH 121,90 Kč Vaše cena s DPH 147 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Řada diamantových řezných kotoučů ve vysoké kvalitě pro profesionální a poloprofesionální použití za dostupné ceny

 

Hlavní technické parametry:

  • tech. údaje 125×22,2mm
  • popis mokré řezání
Průměr kotouče: 125 mm
Průměr otvoru: 22,23 mm

Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x