Multibitový šroubovák - s možností zablokování Stanley 0-66-358

Multibitový šroubovák - s možností zablokování Stanley 0-66-358

Kód: 0-66-358
cena bez DPH 110 Kč Vaše cena s DPH 133 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Sada: multibitový ráčnový šroubovák(s možností zablokování); bity phillips Ph 1; Ph 2; pozidriv Pz 1; Pz 2; ploché 4,5; 6 mm
  • Bity držené v dříku magnetem
  • Snímatelné víčko rukojeti
  • Rukojeť z odolného ABS
  • V rukojeti integrovaný zásobník bitů

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x