Nástavec na multifunční nářadí Bosch AMWRT - strunová hlava

AMW 10 -strunová hlava

Kód: 06008A3C00
cena bez DPH 1 505,20 Kč Vaše cena s DPH 1 821 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Popis

  • Jednoduchá výměna nástrojů díky kulovému závěru a praktickému háku pro uložení
  • Sekací prvky o tloušťce 3,5 mm se nezastaví ani před nejnáročnějším použitím
  • Ergonomický design pro lepší manipulaci a práci šetrnější k zádům při déle trvající činnosti

Vlastnosti

  • Průměr střihu 36 cm
  • Průměr struny (jednotlivé sekací prvky) 3,5 mm
  • Hmotnost 1,3 kg

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x