STANLEY 4-91-444, 6ks

Velmi kvalitní klíče s mimořádnou odolností

Kód: 4-91-444
cena bez DPH 1 198,35 Kč Vaše cena s DPH 1 450 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

6 DÍLNÁ SADA OČKOPLOCHÝCH RÁČNOVÝCH KLÍČŮ

Obsah sady:

  • 6 dílná sada ráčnových kloubových klíčů,
  • 8×8; 10×10; 12×12; 13×13; 17×17; 19×19 mm, očkoploché ráčnové klíče s řehtačkou Maxi Drive Plus, utahování a povolování bez sejmutí klíče z matice, 72 zubů mechanismu zajišťuje jemný 5° krok umožňující práci v omezeném prostoru, kloubové spojení ráčnového očka s tělem klíče dále rozšiřuje možnosti použití, závěsný držák pro přenášení a uložení klíčů.

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x