Stojan na drůbež Weber® Style™

třídílný, hliníkový s nepřilnavým keramickým povrchem, kolekce Weber® Style™

Kód: w6731
cena bez DPH 1 073,55 Kč Vaše cena s DPH 1 299 Kč
25út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

O velikončních svátcích 14. až 17. 4. bude prodejna zavřená. Hezké velikonoce!!!

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Stojan na drůbež Weber® Style™ z kolekce exkluzivních doplňků Weber® Style™ pro perfektní přípravu kuřat či jiné drůbeže. Stojan na drůbež lze použít na kotlové grily s roštem od průměru 57 cm, na plynové grily Spirit®, Genesis®, a Summit® a také na grily z produktové řady Q® 300/3000. 

Stojan na drůbež je vyroben z hliníku s nepřilnavým keramickým povrchem a skládá se ze tří dílů. Základem je samotný stojan s miskou na vodu, dále držák kuřete a špunt pro ucpání kuřete.

  • Miska na vodu - při grilování se voda odpařuje díky čemuž se kuře dobře propéká a není vysušené
  • Držák kuřete - při grilování kuře mírně roztahuje, aby se lépe propeklo
  • Špunt - při grilování ucpe kuře, aby při grilování nevysychalo

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x