Stojan na vrtačku víceúčelový EXTOL PREMIUM

Stojan na vrtačku víceúčelový

Kód: 80375
cena bez DPH 293,39 Kč Vaše cena s DPH 355 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Upnutím ruční elektrické vrtačky do tohoto stojanu získáte sestavu pro přesné vrtání otvorů kolmých, či pod úhlem , např. při svrtávání desek při výrobě nábytku. Vodící tyče jsou úhlově stavitelné a umožňují nastavit hloubkový doraz v rozmezí zdvihu 0–125 mm. Stojan lze používat jako mobilní, nebo jej přišroubovat k pracovnímu stolu. Je doplněn prizmatickou vložkou , která umožní vrtání kulatin přesně do vrcholu rádiusu kulatiny. Do stojanu lze upnout všechny druhy vrtaček s upínacím průměrem 43 mm.


Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x