1/2 vložka Bosch L-BOXX 102 - pro GOP 10,8 V-LI

1/2 vložka L-BOXX 102 pro GOP 10,8V - LI

Kód: 1600A002V7
cena bez DPH 114,05 Kč Vaše cena s DPH 138 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Poloviční vložka pro Bosch L-BOXX 102 - pro multibrusku Bosch GOP 10,8V-LI Professional.

Výhody pro uživatele:

  • Poloviční vložka pro L-BOXX 102.
  • Všechno bezpečně uloženo.
  • Flexibilní použití dvou polovičních vložek v L-BOXXu Bosch umožňuje kombinaci jednoho 10,8V nářadí a příslušenství, dvou 10,8V nářadí nebo různého příslušenství

Technické parametry:

  • Provedeno z materiálu: PS
  • Hmotnost: 0,2 kg

Vnější rozměry:

  • Šířka: 318 mm
  • Výška: 203 mm
  • Hloubka: 61 mm 

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x