Aku kapesní svítilna Bosch PLI 10,8 LI, bez akumulátoru

Pro aku 10,8 V Li-Ion, 1W LED, světelný tok 110 lm

Kód: 06039A1000
cena bez DPH 595,04 Kč Vaše cena s DPH 720 Kč Původni cena: 809 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Akumulátorová kapesní svítilna Bosch PLI 10,8 LI, bez akumulátoru a nabíječky.!!! 

Kapesní svítilna Bosch PLI 10,8 LI se, díky použití silné a energeticky úsporné a výkonné LED, vyznačuje jasným a velkoplošným světlem. Napájení svítilny zajišťuje akumulátor s Li-Ion technologií, nedochází tedy k paměťovému efektu nebo samovolnému vybíjení a svítilna je neustále připravená k použití. Další výhodou je kompaktní design a intuitivní ovládání svítilny. 

Výhody pro uživatele:

  • Kapesní svítilna s jasným a silným světlem a Li-Ion technologií
  • Jasné osvětlení široké plochy díky silné a energeticky úsporné 1W LED
  • Kompatibilní s 10,8V systémem Bosch Power for ALL - jeden akumulátor pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Bosch 10,8V

Technické údaje: 

  • Napětí článku: 10,8 V
  • Max. doba svícení: 700 min
  • Světelný tok: 110 lm
  • Hmotnost (bez akumulátoru): 0,3 kg

Obsah dodávky:

  • Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.!!!
  • Bosch PLI 10,8 LI

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x