Automobilový nárazový šroubovák Einhell 12 V

4 nástrčné klíče·Utahovací moment max. 260 Nm

Kód: 841191
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Kompaktní nárazový šroubovák je napájen ze zásuvky autozapalovače (12 V) a dokáže uvolnit i zrezivělé nebo příliš utažené šrouby. Můžete jej použít okamžitě kdykoliv a kdekoliv, ať už při výměně pneumatik v garáži nebo během havárie na cestě. Pokud v autě nemáte zásuvku autozapalovače, je možné nárazový šroubovák připojit pomocí svorek přímo na autobaterii.

Výbava


·4 nástrčné klíče
·Utahovací moment max. 260 Nm

Vlastnosti


·Max. velikost závitu: M 14
·Pro čtyřhran 12,5 mm (1/2'').

Obsah balení


·Pravý/levý běh
· Připojovací kabel do zásuvky autozapalovače 12 V a na autobaterii
· Nástrčné klíče 17, 19, 21 a 23 mm
· Plastový kufr.
Hmotnost (hodnota): 1,7 kg
Obsah: 1 ks
Provozní napětí (text): 12 V

Einhell

Einhell vyrábí nářadí pro stavbu, dílnu, domácnost i zahradu. Hlavní produktovou řadu představují Aku vrtačky a šroubováky, brusky, elektrocentrály, klimatizace, kompresory, křovinořezy, nabíječky a startovací boxy, nůžky na živý plot, pily, postřikovače, sekačky, svářečky, vrtací kladiva, vrtačky, vysavače, vysokotlaké čističe, zahradní hadice, čerpadla a jiné.


Einhel má více než 40ti letou zkušenost ve vývoji a výrobě vysoce výkonného nářadí do dvou základních produktových řad. Koncern Einhell zaměstnává více než 1000 pracovníků ve více než 40 zemích po celém světě. Ročně koncern Einhell dodá zákazníkům více než 10 milionů kusů elektrického nářadí a strojů.


Červená řada se vyznačuje vyšší úrovní know-how v produktovém designu a vývoji. Červená řada kloubí mimořádný ergonomický design s praktickou funkčností nářadí, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem a lepší kvalitou pro nejnáročnější zákaznické požadavky.

Modrá řada reprezentuje nářadí, které je charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny.

 
Výrobky Einhell vynikají výkonem, bezpečností a jednoduchostí použití.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x