Boční štípací kleště Inomic® VDE Wiha 160mm-1000 V

160mm

Kód: wiha30666
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Materiál
Hlava kleští z vysoce jakostní oceli na kleště, kalené na cca 60 HRc. Rukojeti z tuhého plastu vyztuženého skleněným vláknem, ergonomická umělohmotná zóna v rukojeti.
Použití
Ke stříhání tvrdých drátů v oblasti blízké kolenu. Rovné stříhání měkkých drátů, kabelů a plastů bez otřepů v předním rozsahu břitů. S lepším přístupem ke zpracovávaným předmětům.
Normy
Zhotoveno dle IEC 60900:2012.
Provedení
Stříhací břity jsou navíc indukčně kaleny až na cca 62 HRC. Paralelně se pohybující ramena kleští: přívod síly +25%. Zahnutý tvar (23°): chrání klouby, svaly a šlachy. S otevírací pružinou a blokovacím mechanismem.
Tvar hlavy
Nový tvar hlavy s dvojitou funkcí břitu. Břit s wate (flush) v blízkosti kloubu, břit bez wate v přední oblasti břitu.

.

Technické parametry

  • 160mm

WIHA, se sídlem v Schonach v Německu, je jedním z předních světových výrobců ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu.

V současné době s více než 650 zaměstnanci vyrábí Wiha více než 3500 různých nástrojů. Za posledních 70 let se jméno Wiha stolo synonymem pro inovativní nástroje té nejvyšší kvality Wiha výrábí mimo jiné  šroubováky, momentovým nářadí, L-klíče, bity, kladiva, kleště, lisovací kleště, měřidla a kloubových hlavice.

Řada ocenění podtrhuje nastavení standardů, pokud jde o funkčnost a design.

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x