Bosch AIZ32ALB BIM C-TEC Precision na dřevo a kov 5kusů

Bosch AIZ32ALB BIM C-TEC Precision na dřevo a kov

Kód: 2608662314
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

  • BIM C-Tec Přesné ponorný pilový kotouč dřevo a kov
  • Přesné ponorné řezy do dřeva a kovu (např. hliníku vyztuženého laminátu / parket)
  • Přesné řezání neželezných trubek a profilů menších rozměrů
  • Přesné řezání nekalených hřebíků, šroubů a ocelových profilů s malými rozměry

Barevné označení C-TEC pilové list pro ponorné řezy. Univerzální uchycení pro Bosch FEIN <span style="&quot;font-size:" 13px;="" line-height:="" 1.6em;"="">MultiMaster, Milwaukee, a Makita atd.

Technické parametry

  • Materiál: BIM
  • Šířka: 32 mm
  • Délka: 70 mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x