Bosch - Čistící rouno 2608607633

Provedení černý

Kód: 2608607633
cena bez DPH 243,26 Kč Vaše cena s DPH 294 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Hodí se pro broušení kovu, neželezných kovů
  • Ideální pro odstraňování rzi, barev, oxidových vrstev, vápenatých usazenin, mechu a graffiti z kamene, mramoru a betonu a dále zbytků těsnění
  • Nepatrné zanášení díky otevřené struktuře rouna. Povrchová vrstva z karbidu křemíku
  • Čisticí kotouč na sklolaminátovém opěrném talíři
  • Hodí se pro regulovatelné úhlové brusky, zejména úhlovou brusku Bosch GWS 14–125 Inox

Technické parametry

  • Průměr kotouče mm 125
  • Průměr otvoru mm 22.23
  • Provedení černý

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x