Bosch i-BOXX 53

Bosch i-BOXX 53 (367x316x53mm)

Kód: 1600A001RV
cena bez DPH 442,15 Kč Vaše cena s DPH 535 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Bosch i-BOXX 53 - inteligentní kufřík na drobné součásti.

Výhody pro uživatele:

  • Vždy dobře uspořádáno: udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit čas a nervy.
  • Jednoduché vyjmutí z LS-BOXXu a roštu.
  • Integrovaná rukojeť pro pohodlné přenášení.
  • Přiložené popisovací etikety pro individuální označování a rychlý přehled.
  • Rychlý „pohled dovnitř“ díky průhlednému víku 

Technické parametry:

  • Provedeno z materiálu: ABS
  • Hmotnost: 0,8 kg
     

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x