Bosch vrtáky do kladiv B8 SDS-plus 2608684632

Produkt není určen k prodeji

  • Vysoce kvalitní vrtáky B8 jsou kontrolovány registrovanou zkušebnou vrtáků do zdiva, aby bylo zaručeno dodržování úzkých tolerancí pro spolehlivé upevnění kolíků. Optimalizovaná hlava vrtáku s vysoce kvalitní destičkou z tvrdokovu zaručuje vynikající životnost a speciální tvar spirály vrtáku B8 zabezpečuje rychlé odvádění odvrtaného materiálu a optimální přenos síly.
  • Masivní tvar hlavy a speciální tvar spirály zabezpečuje vysoký výkon při vrtání do betonu, armovaného betonu a zdiva.
  • Obsah balení 1

Technické parametry

  • Průměr (D) mm 13.0
  • Pracovní délka (L1) mm 100.0
  • Celková délka (L2) mm 160.0

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x