Bruska kombinovaná TC-US 400 Einhell Classic

Kompaktní, silná bruska pro profesionální výsledky.

Kód: 4419255
cena bez DPH 2 685,95 Kč Vaše cena s DPH 3 250 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Tato kombinovaná bruska může být použita v horizontální nebo ve vertikální poloze, proto si najde své využití při různých brusných pracích a různých velikostí broušeného materiálu. Desku u kotoučové brusné plochy je možné plynule naklonit až o 45°. Vodící lišta na desce u kotoučové brusné plochy umožňuje brousit materiál pod různými úhly. Bezproblémová a rychlá výměna brusných papírů je možná díky suchému zipu. Celá jednotka je poháněna V-řemenem. Adaptér na odsávání prachu je připojen u brusného pásu stejně tak, jako u diskové brusného plochy.

Popis:

robustní kovová skříň, kotouče z boku uzavřené krytem, nastavitelné kryty proti odletu jisker, jemný a hrubý brusný kotouč.

Technické parametry:

  • Napětí 230 V ~ 50 Hz
  • Výkon  375 W S2 30 min
  • Volnoběžné otáčky n0 .1 450 min-1
  • Průměr brusného talíře  150 mm
  • Výkyvný brusný stůl  0°–45°
  • Příčný doraz: .-60° až +60°
  •  Rychlost pásu v0 276 m/min
  • Rozměry 915 x 100 mm
  • Hmotnost 16 kg

Einhell

Einhell vyrábí nářadí pro stavbu, dílnu, domácnost i zahradu. Hlavní produktovou řadu představují Aku vrtačky a šroubováky, brusky, elektrocentrály, klimatizace, kompresory, křovinořezy, nabíječky a startovací boxy, nůžky na živý plot, pily, postřikovače, sekačky, svářečky, vrtací kladiva, vrtačky, vysavače, vysokotlaké čističe, zahradní hadice, čerpadla a jiné.


Einhel má více než 40ti letou zkušenost ve vývoji a výrobě vysoce výkonného nářadí do dvou základních produktových řad. Koncern Einhell zaměstnává více než 1000 pracovníků ve více než 40 zemích po celém světě. Ročně koncern Einhell dodá zákazníkům více než 10 milionů kusů elektrického nářadí a strojů.


Červená řada se vyznačuje vyšší úrovní know-how v produktovém designu a vývoji. Červená řada kloubí mimořádný ergonomický design s praktickou funkčností nářadí, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem a lepší kvalitou pro nejnáročnější zákaznické požadavky.

Modrá řada reprezentuje nářadí, které je charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny.

 
Výrobky Einhell vynikají výkonem, bezpečností a jednoduchostí použití.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x