Bruska stolní dvoukotoučová Extol Premium 520W

příkon 520W

Kód: 8892120
cena bez DPH 2 809,09 Kč Vaše cena s DPH 3 399 Kč Původni cena: 3 490 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Dvoukotoučová bruska vhodná pro suché broušení. Vhodná nejenom pro broušení nožů, dlát, sekáčů, leštění ale i na množství dalších operací. Dostatečný výkon i pro náročnější obrábění kovů.

Technické parametry

  • napětí/frekvence 230V/50Hz
  • příkon 520W
  • otáčky 2950/min
  • průměr kotoučů 200×16ך.25
  • hrubost kotoučů P36 & P80
  • extra nastavitelné pracovní světlo
  • hmotnost 17kg

Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x