Brusný kotouč Bosch pro dvoukotoučovou brusku ø 175 mm, zrnitost 36

ø kotouče 175 mm, ø otvoru 32 mm, tloušťka 25 mm, zrnitost 36

Kód: 2608600109
cena bez DPH 854,55 Kč Vaše cena s DPH 1 034 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Brusný kotouč Bosch pro dvoukotoučovou brusku ø 175 mm, zrnitost 36

Popis: 

  • Korundový brusný kotouč pro dvoukotoučovou brusku. 
  • Hrubá zrnitost - hodí se pro předbroušení kalené i nekalené oceli, dlát, hoblovacích nožů, sekáčů, seker a podobně.
  • Vhodné pro Bosch GSM 175

Technické parametry

  • ø kotouče: 175 mm
  • ø otvoru: 32 mm
  • Tloušťka kotouče: 25 mm
  • Zrnitost: 36
  • Specifikace: A 36 P4 C6

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x