Brusný papír pro vrtačky Bosch C470, Ø 125 mm, P80, 10ks

Ø papíru 125 mm, zrnitost 80, 10 kusů

Kód: 2608605440
cena bez DPH 150,15 Kč Vaše cena s DPH 182 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Brusný papír pro vrtačky Bosch C470, Ø 125 mm, P80, 10ks

Brusné papíry Bosch C470 Best for Wood and Paint mají povrchovou úpravu se stearanem, který se osvědčil obzvláště při broušení barev, laků a tmelu. Díky unikátní technologii povlakování je stearan rovnoměrně rozvrstven na krycím pojivu. Stearan spojuje velmi lehký prach z laku do shluků, které lze pak snadněji odsávat a při broušení laku ochlazuje broušený povrch. 

Použití: 

  • Pro opěrný gumový talíř se suchým zipem Bosch 1609200154
  • Bosch C470 - lepší úběrový výkon a až 4x delší životnost.
  • Vhodné pro broušení všech druhů dřeva, tvrdého dřeva, dřevotřískových a stavebních desek a lakovaných povrchů.

Technické parametry:

  • Typ brusného papíru: C 470
  • Ø brusného papíru: 125 mm
  • Zrnitost (P): 80
  • Druh zrna: poloušlechtilý korund
  • Podklad: papír
  • Uchycení: suchý zip
  • Opracovatelné materiály: dřevo, materiál povrchové úpravy, minerální materiál
Průměr / rozměr papíru: Ø 125 mm
Zrnitost: 80
Počet otvorů: Bez otvorů
Podklad: Papír
Uchycení: Suchý zip
Použití: Lak

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x