Brusný papír pro vrtačky Bosch F355, Ø 125 mm, P60, 10ks

Ø papíru 125 mm, zrnitost 60, 10 kusů

Kód: 2608606755
cena bez DPH 227,33 Kč Vaše cena s DPH 275 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Brusný papír pro vrtačky Bosch F355, Ø 125 mm, P60, 10 kusů

Brusné papíry Bosch F355 Best for Coatings and Composites s brusným zrnem z karbidu křemíku, uzavřeným posypem navrstveným na papírovém podkladě, se osvědčily obzvláště při broušení tvrdých materiálů (jako kámen, mramor či žula), laků, tmelů nebo skla. Díky unikátní technologii elektrostatického uzavřeného posypu je brusné zrno rovnoměrně rozvrstveno na papírovém podkladu. Speciální pojivo (plně syntetická pryskyřice) spojuje velmi lehký brusný prach do shluků, které lze pak snadněji odsávat a při broušení ochlazuje broušený povrch. 

Použití:

  • Pro opěrný gumový talíř se suchým zipem Bosch 1609200154
  • Bosch F355 - lepší úběrový výkon a delší životnost
  • Vhodné pro broušení tvrdých materiálů (kámen nebo mramor), laků, plastů a skla.

Technické parametry:

  • Typ brusného papíru: F 355
  • Ø brusného papíru: 125 mm
  • Zrnitost (P): 60
  • Druh zrna: karbid křemíku
  • Podklad: papír
  • Uchycení: suchý zip
  • Opracovatelné materiály: dřevo, laky, tmely, sklolamináty, plexi, kámen, mramor, žula, sklo
Průměr / rozměr papíru: Ø 125 mm
Zrnitost: 60
Počet otvorů: Bez otvorů
Podklad: Papír
Uchycení: Suchý zip
Použití: Kámen

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x