Brusný papír pro vrtačky Bosch F460, Ø 125 mm, P180, 5ks

Ø papíru 125 mm, zrnitost 180, 5ks

Kód: 1609200164
cena bez DPH 145,96 Kč Vaše cena s DPH 177 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Brusný papír pro vrtačky Bosch F460, Ø 125 mm, P180, 5ks

Brusné papíry Bosch F460 Expert for Wood and Paint pro bezchybně broušené povrchy díky jedinečnému způsobu perforování za použití matrice. Brusné papíry mají, díky nejmodernější dokončovací technice, čisté hrany a precizně perforované otvory. Vybaveny jsou třmenovým upínáním, díky němuž se účinně přenášejí síly z brusného talíře na brusné listy a zaručuje tak maximální úběrový výkon při broušení na jakémkoliv povrchu.

Použití: 

  • Pro opěrný gumový talíř s upínáním šroubem Bosch 1609200240
  • Bosch F460 - vynikající životnost a optimální poměr cena - výkon.
  • Vhodné pro broušení všech druhů dřeva, dřevěných materiálů, dřevotřískových a stavebních desek i kovu.

Technické parametry:

  • Typ brusného papíru: F 460
  • Ø brusného papíru: 125 mm
  • Zrnitost (P): 180
  • Podklad: papír
  • Uchycení: třmenové upínání (šroub / podložka)
  • Opracovatelné materiály: dřevo, dřevotřískové a stavební desky i kov
Průměr / rozměr papíru: Ø 125 mm
Zrnitost: 180
Počet otvorů: Bez otvorů
Podklad: Papír
Uchycení: Třmenové upínání
Použití: Dřevo

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x