Čerpadlo kalové SPF 1100 EXTOL PREMIUM

Nerezové kalové čerpadlo určené pro středně náročný provoz.

Kód: 8895009
cena bez DPH 1 891,74 Kč Vaše cena s DPH 2 289 Kč Původni cena: 2 550 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Tlakové vícestupňové čerpadlo vhodné k čerpání čisté vody do vyšších míst nebo ke kropení zahrady postřikovací tryskou.

Elektrická ponorná kalová čerpadla Extol Premium SPF 400, SPF 750, SPF 1100 jsou určena k čerpání především znečištěných a odpadních vod. Vzhledem k velké prů-chodnosti nalézají uplatnění při čerpání vody z výkopu, rybníka, potoka, požární nádrže apod.
Elektrické tlakové ponorné čerpadlo SPF 1000 G4 je určeno k čerpání pouze čisté vody, avšak do většívzdálenosti nebo vyšší výšky

Technické parametry

 

 • Napětí/frekvence:230V/50Hz
 • příkon: 1100W
 • max. průtok:18500l/h
 • max. výtlak:8m
 • max. hloubka ponoru:7m
 • průměr výstupního hrdla:1", 1 1/4"
 • průchod pevné částice:20mm
 • délka přívodního kabelu:10m
 • hmotnost včetně kabelu:7kg
   

Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x