Čistič trubek Bosch 8m pro GHP

Čistič trubek Bosch 8m pro GHP

Kód: F016800441
cena bez DPH 1 390 Kč Vaše cena s DPH 1 682 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Čistič trubek o délce 8 m pro odstraňování ucpání v potrubí, odtocích, toaletách atd.
Mosazná tryska se třemi zpětnými tryskami pro posuv čisticí trysky čištěnou trubkou
Ideální pro tlak 100 až 150 bar

Hodí se pro

GHP 5-55 Professional

  •  GHP 5-65 Professional
  • GHP 5-65 X Professional
  •  GHP 5-75 Professional
  •  GHP 5-75 X Professional

 


Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x