Diamantový dělicí kotouč Bosch Best for Universal 230mm

3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Ideální na běžné stavební materiály, jako beton, zdivo, cihly, žula, litinové trubky a příležitostně kov.
Vynikající řezný výkon díky speciálnímu tvaru segmentů „speedteQ“ pro menší tření při řezání a diamantům „3DteQ“ umístěným ve stejné vzdálenosti.
Výška segmentu až 15 mm pro dlouhou životnost i při řezání náročných materiálů.
Diamantové řezné segmenty svařované laserem.

S tímto diamantovým kotoučem se můžete pustit do řezání  všech dostupných materiálů. Díky 3D technologii výroby zubů dosáhnete neuvěřitelných výsledků při vaší práci.

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Průměr 230mm 
  • Průměr otvoru 22,23mm 
  • Šířka řezu 2.2mm 
  • Výška segmentu  15mm 

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x