Diamantový vrták do dlaždic vrtání za sucha 14mm

Diamantový vrták pro vrtání za sucha Standard for Ceramics 14mm šestihranná stopka

Kód: 2608580895
cena bez DPH 600 Kč Vaše cena s DPH 726 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Vhodné na měkké obkládačky až po velmi tvrdou dlažbu a jemnou kameninu.
  • Pro použití v akumulátorových šroubovácích a vrtačkách.
  • Upozornění: vrtejte bez příklepu. Optimální otáčky 1 500 ot/min.

Podrobnosti

  • Průměr (D 14) mm
  • Průměr (D) in 5/16
  • Pracovní délka (L1) 33 ) mm
  • Stopka šestihranná  8mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x