Doprava RR Nářadí

Jak k vám zboží dorazí?

Vyberte si takovou možnost dopravy, která vám bude nejlépe vyhovovat. Nabízíme vám osobní odběr v naši prodejně, kurýrní služby DPD a doručení českou poštou.

 

Vyberete li osobní odběr na prodejně, je zboží připraveno k vyzvednutí ihned. Objednáte li do 15:00 a vyberete DPD nebo Českou poštu je zboží ještě v ten den předáno dopravci. 

 

O stavu každé objednávky jste průběžně informování nejen emailem, ale také SMS zprávou. Součástí každé dodávky je záruční list a faktura.

  

 

Možnosti doručení zboží.    

 

Česká pošta

Zásilku s váhou do 31 Kg je možno odeslat Českou poštou, v případě těžších zásilek vám bude nabídnuta jiná možnost dopravy. Pokud si zboží objednáte do 15:00, bude vám zásilka doručena následující pracovní den. U tohoto druhu dopravy můžete zvolit platbu předem či na dobírku. Cena této dopravy je 110 Kč s dobírkou 130 Kč.

 

DPD

Tuto dopravu můžete využít pro zásilky do 50Kg. Pokud zboží objednáte do 15:00, bude vám doručeno následující pracovní den. Cena této dopravy je 83 Kč, s dobírkou 103 Kč. Při nákupu nad 5000 Kč je tato doprava zdarma.

 

Osobní odběr

Pro odběr zboží přímo v naši prodejně. Kamenná prodejna má otevírací dobu od pondělí do pátku od  9:00 do 18:00 V sobotu od 8-13 hod.. Adresa prodejny je: RR -Nářadí Ocelářská 3 Praha 9 (vedle obchodního střediska Harfa). Telefonní spojení pro dotazy je + 420 739 49 49 75. Zboží je po objednání ihned připraveno k vyzvednutí na prodejně. Tento způsob je zdarma.  

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x