Drážkovací fréza Bosch stopka 8mm průměr 10mm 2608628383

Hodí se na masivní dřevo, deskové materiály, jako je dřevotřísková deska, MDF deska, plasty nebo abrazivní materiály jako Corian

Kód: 2608628383
cena bez DPH 234,47 Kč Vaše cena s DPH 284 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Pro univerzální frézování, drážkování nebo polodrážkování horními frézkami
  • K formátování pravidelných nebo vykružovaných obrobků
  • Jednobřité a dvoubřité frézy
  • K frézování malých drážek pro spojování překližky systémem pero-drážka, pro ozdobné drážky na površích nebo drážky v gumových těsnicích profilech

Technické parametry

  • Stopka  8mm
  • Průměr (D)  10mm
  • Pracovní délka (L)  20mm
  • Celková délka (G) 51mm 

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x