Hranatý akumulátor Bosch 12V 1,5Ah NiMH

Napětí 12V, kapacita 1,5Ah, NiMH technologie

Kód: 2607337292
cena bez DPH 1 776,03 Kč Vaše cena s DPH 2 149 Kč Původni cena: 2 455 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Hranatý akumulátor Bosch 12V 1,5 Ah NiMH

Tyčový akumulátor Bosch přesvědčí kompaktností, nízkou hmotností, robustností a dlouhou dobou chodu na jedno nabití akumulátoru. 

Akumulátor je vhodný pouze pro NiMH nářadí stejné napěťové třídy řady Bosch Professional.!

Funkce:

  • Light Duty - pro příležitostné práce v domácnosti
  • 12V hranatý akumulátor pro nářadí první generace

Technické parametry

  • Napětí akumulátoru: 12 V
  • Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
  • Technologie článků: NiMH
  • Rozměry: 51 x 48 x 86 mm
  • Hmotnost: 175 g

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x