Hrncový kotouč z tvrdokovu Bosch 115 x 22,2 mm, jemný, šikmý

Ø kotouče 115 mm, Ø otvoru 22,2 mm, šikmá hrana

Kód: 2608600180
cena bez DPH 525,95 Kč Vaše cena s DPH 636 Kč
18st
Garantujeme doručení
Ve středu u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Hrncový kotouč z tvrdokovu Bosch 115 x 22,2 mm, jemný, šikmý

Hrncové kotouče Bosch s tvrdokovovým posypem pro mnohostranné možnosti použití. Pro ideálně přizpůsobenou práci jsou hrncové kotouče dodávány ve třech zrnitostech - hrubá, střední a jemná. Všechny hrncové kotouče s tvrdokovem Bosch jsou samostatně vyvážené.

Hrncové kotouče z tvrdokovu Bosch jsou ideální pro odstraňování přesahů z bednění na pohledovém betonu, zbytkového betonu na prknech bednění, zbytků lepidla na dlaždicích, zbytků sklolaminátu nebo silných vrstev barev, opracování vápencového pískovce, zaoblování mramoru, čištění malých ploch od ochranných nátěrů, úpravu plynobetonu nebo péči o paznehty u kopytníků.​

Použití:

  • Pro opracování sklolaminátů, plynobetonu, měkkého a tvrdého dřeva, barev, laků, plniv, gumy, korku, kůže, plastů, pískovce a vápencového pískovce.
  • Pro ručně vedené úhlové brusky při maximální obvodové rychlosti: 80 m/s (závisí na otáčkách a průměru kotouče)
  • Bezprašná práce díky odsávacímu krytu Bosch 2605510107

Technické parametry:​

  • Průměr kotouče: 115 mm
  • Průměr otvoru: 22,23 mm
  • Stupeň hrubosti: jemný
  • Tvar hrany: šikmá

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x