Kámen na pizzu Weber®, obdélníkový

Kámen na pizzu Weber®, 44 x 30 cm

Kód: w17059
cena bez DPH 825,62 Kč Vaše cena s DPH 999 Kč
21út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo zítra od 8-18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Kámen na pizzu Weber®, obdélníkový, 44 x 30 cm

Speciální pečící kámen, vyrobený z Cordieritu, je vhodný pro přípravu pizzy, chleba nebo různých koláčů. S tímto kamenem si na grilu připravíte dokonalou pizzu s krásně tenkým křupavým těstem. Na tomto kameni můžete připravit pizzu až do průměru 36,5 cm. Součástí dodávky je i plech, který Vám usnadní sundávání pizzy z rozpáleného kamene. Vhodné pro kotlové grily od Ø 57 cm a plynové grily od Q® 300/3000.

  • Materiál: Cordierit
  • Rozměry: 44 x 30 cm, tloušťka 12 mm
  • Hmotnost: 3,3 kg

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x