Kladivo Stanley FATMAX s tlumením vibrací rovné čelisti 397g

Kladivo Stanley FATMAX s tlumením vibrací rovné čelisti 379g

Kód: FMHT1-51249
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Ocelová výztuha zvyšuje pevnost a odolnost Rukojeť pokrytá odolnou pryží poskytuje pevný úchop a brání prokluzu v ruce Objímka absorbující rázy izoluje vibrace působící na hlavu kladiva Ocelové ochranné prvky chrání rukojeť kladiva při nepřesném úderu Zvětšená úderová plocha kladiva o 25 % oproti běžným kladivům

Parametry

  • délka 41cm
  • hmotnost 379g

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x