Koš na oheň + 4 opékací vidlice MARS

Pro přípravu Vašich oblíbených pochutin je koš na oheň dodáván v sadě s čtyřmi nerezovými vidlicemi k opékání a pomocí kruhového roštu vytvoříte i z Vašeho koše plnohodnotný gril.

Kód: 2005magg
cena bez DPH 1 200 Kč Vaše cena s DPH 1 452 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Praktické přenosné ohniště vyrobené podle skandinávského vzoru! Koš na oheň je oblíbeným prvkem, který dotvoří atmosféru setkání s přáteli. Je nejen skvělým zdrojem tepla, nahrazuje otevřené ohniště ale je i výbornou alternativou k oblíbeným grilům - přináší Vám zpět romantiku hořícího ohně v kruhu přátel.
  • Pro přípravu Vašich oblíbených pochutin je koš na oheň dodáván v sadě s čtyřmi nerezovými vidlicemi k opékání a pomocí kruhového roštu vytvoříte i z Vašeho koše plnohodnotný gril.
  • Důmyslná konstrukce koše na oheň zajišťuje perfektní hoření a rovnoměrné šíření příjemného tepla do všech směrů. Podstavec tvoří zároveň popelník, který zachytává propadávající popel a oharky. Podstavec je opatřen nožičkami, takže koš můžete postavit i na trávník bez rizika jeho spálení.
  • S tímto košem na oheň si tak můžete udělat oheň pro posezení s přáteli prakticky kdekoliv, na zahradě nebo třeba u vody. Koš na oheň se hodí i na akce pro veřejnost k vytvoření příjemného klimatu a zvýšení komfortu návštěvníků kulturních a sportovních událostí pod širým nebem.
  • Koš na oheň je skládací a jednoduše transportovatelný. Je vyroben z ocelového plechu, který je lakován žáruvzdornou práškovou barvou zajišťující korozivzdornost a trvalý vzhled. Jako palivo dobře poslouží dřevo nebo dřevěné uhlí a brikety.

 

  • rozměr: 40x56 cm

Obsah balení

  • Součástí balení je popelník, koš, grill a 4 ks opékacích vidlic
Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x