Kovoplastový box na nářadí FATMAX STANLEY 1-95-616

58 x 29,3 x 22,5 cm

Kód: 1-95-616
cena bez DPH 949,59 Kč Vaše cena s DPH 1 149 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Technické parametry:

  • Kovo-plastový box pro snadnou manipulaci a uložení nářadí Velký box na nářadí Vertikální uložný organizér se snadným přístupem Přenosná přihrádka pro drobné nářadí Velké kovové petlice - odolné, pevné, nerezové Dlouhé kovové panty umožňující uzamykání visacím zémkem "V" žlábek ve víku pro založení lati, trubek apod. při řezání
  • 58 x 29,3 x 22,5 cm
     

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x