Krátký hák na nářadí, Track Wall, STANLEY

Dvojitý krátký hák pro lišty Track Wall, nosnost 22,5 kg

Kód: STST82607-1
cena bez DPH 139,67 Kč Vaše cena s DPH 169 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Krátký hák na nářadí, Track Wall, STANLEY

Krátký ocelový hák s patentovaným zámkovým systémem, který zabraňuje náhodnému pádu, pokrytý protiskluzovým a antikorozním materiálem. Připevňuje se ke kolejnici STANLEY® Track Wall bez nářadí.

Skládá se ze dvou pevných háčků pro podporu široké škály předmětů.

Nosnost 22,5 kg - ideální pro zahradní techniku, těžké pracovní oděvy, žebříky atd.


Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x