Mini aku vrtačka Dremel 7700-15

Mini aku vrtačka Dremel 7700-15

Kód: conr813336
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Dremel® 7,2 V NiCd se dvěma rychlostmi je ideální multifunkční nářadí pro začínající uživatele zařízení Dremel. Je snadno ovladatelný, váží pouze málo a hodí se pro mnohostranné použití v oblasti hobby. Například pro gravírování skla a dřevo, tvorbě fotoalb a karet nebo vyřezávání dýní. Odhalte všestranné možnosti akumulátorového zařízení 7700 v interiéru i ve venkovním prostředí.

Vlastnosti


·Bezdrátový 7,2 V NiCd: pro použití v interiéru i ve venkovním prostředí s veškerým příslušenstvím Dremel
·Dva rozsahy otáček (10 000 a 20 000 ot./min)
·Výměnný akumulátor.

Obsah balení


·15 kusů velmi kvalitního příslušenství Dremel pro gravírování a vrtání
· Nabíječka
· Kreativní gravírovací šablony
· DVD s inspirativními informacemi
· Měkký sáček.
Provozní napětí (text): 7,2 V/0,7 Ah
Ø upínacích kleští: 0,8 mm - 3,2 mm
Hmotnost (hodnota): 280 g
Rozsah otáček: 10 000-20 000 ot./min
Typ: 7700 - 15

Dremel je ochranná známka registrovaná pro elektrické nářadí vyráběné firmou Dremel Company založenou Albertem J. Dremelem v roce 1932 vRacine ve Wisconsinu. V roce 1993 se tato společnost stala součástí Robert Bosch GmbH.


Původní typ nářadí Dremel je malá vysokorychlostní přímá bruska. Používá se k opracování dřeva, kovů a dalších materiálů. Díky široké nabídce příslušenství může uživatel se strojem vrtat, brousit, frézovat, čistit, leštit a gravírovat. Otáčky lze pomocí elektroniky plynule měnit. Dremel je velice univerzálním typem nářadí, používají jej zejména modeláři, kutilové, zlatníci, restaurátoři, dekoratéři, ale uplatnění nachází i vprůmyslu při výrobě modelů a forem. V současnosti firma vyrábí i akumulátorové verze s Li-Ion technologií, modelářské lepicí pistole, lupénkové pily a další nástroje.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x