Mlýnek na pepř a sůl Weber® Style™, 2 ks

19 cm, kolekce Weber® Style™

Kód: w17093
cena bez DPH 1 652,07 Kč Vaše cena s DPH 1 999 Kč
21út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo v pondělí od 8-18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Mlýnek na pepř a sůl Weber® Style™, 19 cm

Světově známý designer Troels Seidenfaden navrhl pro Weber® novou řadu moderních, vysoce funkčních a zároveň elegantních mlýnků. Své místo naleznou nejenom u grilu, ale i při běžném používání v domácnosti. Weber® mlýnky byly oceněny mezinárodní cenou „Red Dot“ v kategorii design. Jsou vhodné nejen ke grilování, ale své místo najdou i u Vašeho stolu.

  • Mlýnky jsou vybaveny keramickým mlecím mechanismem Crush Grind
  • Mlýnky jsou opatřeny originálním, protiskluzovým, lehce omyvatelným silikonovým povrchem v černém nebo červeném provedení
  • Výška 19 cm

 

 


Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x