Mobilní podstavec Bosch PTA 2000

Výška stolu 595 mm, max. nosnost 125 kg

Kód: 0603B05300
cena bez DPH 2 524,58 Kč Vaše cena s DPH 3 055 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Mobilní podstavec Bosch PTA 2000

Mobilní podstavec Bosch PTA 2000 je ideální doplněk k vaší stolní okružní pile Bosch PTS 10 a pile s potahovací funkcí Bosch PPS 7 S. Oboje nářadí bude díky podstavci mobilní a dá se pohodlně přemístit na nové místo použití. Podstavec Bosch PTA 2000 se vyznačuje maximálně jednoduchou manipulací, k rozložení a složení stačí jeden pohyb páky a pilu při tom není potřeba demontovat. Mobilní podstavec navíc umožňuje pohodlné, ergonomické a bezpečné řezání v příjemné pracovní výšce.

Výhody pro uživatele:

  • Jednoduchý a pohodlný transport stacionárních pil – ve složeném stavu se z podstavce PTA 2000 stává transportní vozík
  • Díky solidní konstrukci poskytuje stabilitu a nosnost 125 kg
  • Rychlé a bezpečné uložení: díky opěrnému oblouku umožňuje podstavec PTA 2000 prostorově úsporné uložení vaší stacionární pily

Technické parametry:

  • Výška pracovního stolu: 595 mm
  • Maximální nosnost: 125 kg
  • Hmotnost: 13 kg

Obsah dodávky:

  • 4x podložka
  • 4x pojistná rohatková matice M8
  • 4x šestihranný šroub M8 x 45

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x