MULTIDETEKTOR SKIL DT0551 (F0150551AB)

detekuje kovy(magnetické),barevné kovy(měď),měděná vedení(pod napětím),dřevo(konstrukce)

Kód: F0150551AB
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Multidetektor Skil DT0551 umožňuje detekování železných i neželezných kovů a vodičů pod napětím. Pro vaši bezpečnost má zařízení vždy aktivní funkci hledání řidiče pod napětím. Skil DT0551 se automaticky kalibruje a je vždy připraven k okamžitému použití. Při určování hloubky vám budou nápomocné 3 LED diody (červená-oranžová-zelená) nebo akustická signalizace. Detektor se automaticky vypne pokud není používán déle než 10 minut. Ovládání je jedoduché díky jednomu tlačítku. Zařízení má zabudovaná indikátor vybití baterie.

 

Obsah balení

 

  • Multidetektor Skil DT0551
  • 1x baterie 9V

Technické parametry

  • Detekovatelné materiály: Železné kovy, neželezné kovy a vedení pod napětím
  • Hloubka detekce, ocel, max..: 50 mm
  • Hloubka detekce, měď, max..: 50 mm
  • Detekční hloubka pro vedení pod napětím, max..: 30 mm
  • Kalibrace: Automatická
  • Baterie: 1 x 9V (6LR61)
  • Automatické vypínání: po 10 min

SKIL - elektrické nářadí, dceřiná společnost firmy Bosch

 

Elektrické nářadí SKIL je stoprocentní dceřinou společností nářadí Robert BOSCH.  SKIL je lídrem v oblasti přenosných elektrických nářadí a příslušenství sloužící profesionálům při práci ve stavebnictví a práci se dřevem.

SKIL vyrábí hoblíky, pily, kotoučové pily (Maffle), cirkulárky, vrtačky,  aku vrtačky a šroubováky, bourací kladiva, multi a úhlové brusky, mixéry, měřící nástroje a spoustu dalšího nářadí.

 

Historie Skil


Edmond Michele, vynalezl kotoučovou pilu (Maffl) v roce 1924, která vedla k vývoji SKILSAW kotoučové pily model 77 v roce 1937. Od té doby se stala pila standardem, který není dodnes překonán. Ještě předtím vynalezl motorizovanou mačetu, první motorovou pilu na světě.


Po skončení druhé světové války, začal SKIL expandovat na mezinárodní trhy a otevřel distribuční a servisní centrum v Torontu. Poté se značka stále vyvíjela a dodávala další nástroje, od roku 1959 i pro kutily. Od roku 1970 má SKIL síť továren a kanceláří po celém světě. Veškerá výroba elektrického nářadí pro evropský trh je formou outsourcingu, zejména v Číně, přičemž je zaručena dokonalá kvalita, ale nižší cena. V roce 1991 koupila společnost SKIL firma Emerson Electric Company a Robert Bosch GmbH, po 4 letech převzal BOSCH 100% vlastnictví.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x