Nástavec nůžek na živé ploty Bosch AMW HS

Délka čepele 43 cm, rozestup nožů 15 mm, 180° nastavení úhlu stříhání

Kód: 06008A3A00
cena bez DPH 1 640,88 Kč Vaše cena s DPH 1 985 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Nástavec nůžek na živé ploty Bosch AMW HS

Nástavec pro stříhání živých plotů pro multifunkční nářadí Bosch AMW - perfektní stříhání středně velkých živých plotů a větví.

Vlastnosti:

  • 180° nastavení úhlu jednou rukou pro pohodlnou manipulaci při stříhání živých plotů, i nad hlavou.
  • Vzdálenost nožů 15 mm umožňuje stříhání i středně silných větví.
  • Multifunkční nářadí Bosch AMW - univerzální nářadí pro všechny situace.

Technické parametry:

  • Délka čepele: 43 cm
  • Rozestup nožů: 15 mm

 


Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x