Oboustranný grilovací litinový tál - Summit

Oboustranný grilovací litinový tál - Summit

Kód: w7404
cena bez DPH 2 726,45 Kč Vaše cena s DPH 3 299 Kč
Na dotaz
Zvolte počet kusů: - +
  • Litinový tál Weber Summit jsou dva v jednom. Z jedné strany uděláte nádherně vykreslené steaky díky mŕížkování. A stačí otočit a z druhé strany uděláte třeba přílohu v podobě křupavoučké omeletky.
  • Má jednu hladkou a jednu drážkovanou stranu, používá se místo grilovacího roštu
  • Litinový tál přispěje k rozmanitosti připravovaných pokrmů, hodí se např. pro přípravu omelet, míchaných vajec, či garnátů
  • Určen pro plynové grily Summit série 400 i 600

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x