Ochranný obal Premium, pro grily Weber Master-Touch Premium

Nepromokavý obal s UV ochranou, pro grily Master-Touch Premium Ø 57 cm

Kód: w7186
cena bez DPH 1 479,34 Kč Vaše cena s DPH 1 790 Kč
28út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Ochranný obal Premium, pro grily Weber Master-Touch Premium

Efektivní ochrana Vašeho prémiového grilu Master-Touch Premium před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Nedělejte si hlavu z přívalového deště, mrazivého sněhu ani žhnoucího slunce. Lehký, ale odolný obal grilu Weber Premium se snadno natáhne na gril a pak z něj sundá. Upevňovací pásky brání jeho odfouknutí na sousedovu zahradu a nepromokavý materiál pomáhá udržovat čistý a elegantní povrch.

  • Chrání před UV zářením, prachem, nepříznivým počasím a mechanickým poškozením
  • Opatřený upínacími páskami tak, aby na grilu držel jako přibitý
  • Normovaný pro grily Weber Master-Touch Premium Ø 57 cm

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si život bez nich nedokáže představit. 

Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových, plynových i elektrických grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle, při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu, dezert a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte.

Mnoho grilů se od grilů značky Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se oba materiály rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x