Pánev FISKARS 24cm AVANTI

Hmotnost: 1015 g, Délka: 24 cm

Kód: 835264
cena bez DPH 825,62 Kč Vaše cena s DPH 999 Kč
24út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo v pondělí od 8-18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +
  • NÁDOBÍ Z NEREZ OCELI A HLINÍKU Pestrá nabídka výrobků z nerez oceli společnosti Fiskars nabízí vysoce kvalitní náčiní do moderní kuchyně. Nádobí je vyrobeno z matné nerez oceli. Sendvičové dno umožňuje použití na všech typech vařičů, včetně varných desek a plynových hořáků. Silná vrstva materiálu Teflon® na všech pánvích. Hliníkové pánve mají rovněž speciální nepřilnavý povrch a žáruvzdornou bakelitovou rukojeť. Všechny výrobky mají ergonomicky vhodné a dostatečně dlouhé rukojeti. Ocel Vyrobeno z nerez oceli s matným povrchem. Vhodné pro použití na všech typech vařičů. Sendvičové dno (u třílitrového hrnce 3,5 mm silné).| Pánve jsou potaženy vrstvou odolného materiálu Teflon® . Lze mýt v myčce nádobí Design Tobias Jacobsen. Hliník: Vhodné pro použití na všech typech vařičů s výjimkou indukčních varných desek.| Dno 4 mm silné. S efektivním nepřilnavým povrchem Whitford Eclipse. Design Tobias Wandrup.

Technické parametry

  • Průměr: 24 cm
  • Hmotnost: 1015 g
  • Matná nerez ocel
  • Nepřilnavý vnitřní povrch Teflon
  • Sendvičové dno
  • Neklouzavá držadla
  • Možno mýt v myčce

Fiskars

Fiskars je finská společnost založená roku 1649 v městě Fiskars v oblasti Pohja (cca 100 km od hlavního města Helsinek) nizozemským obchodníkem Peterem Thorwöstem, ten sebou přinesl technologii zpracování oceli. Fiskars se vyznačuje skvělými výrobky do zahrady, kuchyně a domácnosti, ale i dětským nářadím. Proslulé výrobky firmy jsou nůžky Fiskars a sekery Fiskars.

 

Na všechny výrobky je v souvislosti s firemní strategií Fiskarsu poskytována doživotní záruka.


Fiskars vyrábí nejlepší sekery na světě, které mají unikátní ostří, klouzavý povrh, nezlomitelná topůrka, jsou lehké a vysoce trvanlivé. Sekerky se výrazně méně tupí, jelikož jsou potažena teflonem. Nůžky a nože Fiskars zná také každý, vyznačují se dokonalým ostřím, netupí se a jsou prakticky nezničitelné.

 
Průmyslový rozvoj Evropy rozběhl vývoj Fiskars ve velký průmyslový závod, který se proslavil svými ocelářskými výrobky po celém světě. Továrna Fiskars měla první vysokou pec ve Finsku. S rozvojem firmy souvisel i rozvoj palety výrobků. Fiskars vyráběl parní stroje, lokomotivy, motory, svícny, nůžky, mikrovlnné trouby a jiné produkty.


V současné době vyrábí společnost Fiskars výrobky pro zahradní práce, jako pilky, sekery, motyky, brousky, nůžky, stříhače větví a další kovové výrobky. Mimoto vyrábí kancelářské a domácí nářadí a také výrobky pro armádu (polní lopatky a nože). Fiskars vyrábí také dětské nářadí pod značkou My First Fiskars™ v praktické krabici z odolného plastu. Přenosný box s víkem, které slouží také jako podložka pod kolena.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x