Panoramatické ochranné brýle Bosch GO FV2

S nepřímým větráním a bezbarvým plastem. Proti silným nárazům, hrubému prachu a tekutinám. Vhodné i pro nositele brýlí.

Kód: 2607990087
cena bez DPH 489 Kč Vaše cena s DPH 592 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

 

  • S nepřímým větráním a bezbarvým plastem
  •  Proti silným nárazům
  •  hrubému prachu a tekutinám.
  • Vhodné i pro nositele brýlí.

Panoramatické ochranné brýle GO FV2 

  •  Komfortní panoramatické ochranné brýle s tvrdými a měkkými složkami pro komfortní nošení bez otlačení 
  •  Vhodné pro nositele dioptrických brýlí, nízký hmotnost, optimální odvětrávání, panoramatické zorné pole, syntetický pásek okolo hlavy 
  •  Použití při pracích v prašném prostředí a při vysokém mechanickém zatížení, např. při rozbrušování, stavebních a renovačních pracích, a dále při pracích s chemikáliemi

 


Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x