Pilové listy pro přímočaré pily HIGH - TECH X25772 PIRANHA

Pilové plátky 2 kus na kov do 5mm

Kód: x25772
cena bez DPH 80,17 Kč Vaše cena s DPH 97 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Technické specifikace:

  • Na hliník a plasty
  • Tvar uchycení U
  • Počet kusů v balení 2

O značce BLACK&DECKER

  • V roce 1909 dva mladí podnikatelé, S. Duncan Black a Alonzo G. Decker založili ve městě Baltimore, Maryland, USA, malou strojní dílnu. Nazvali jí výrobní společnost Black & Decker. Dnes je tato společnost ceněna v řádech miliard dolarů a tedy mnohem více, než si byli schopni vůbec kdy představit. Black & Decker se rozvinul v celosvětovém měřítku ve výrobce a prodejce vysoce kvalitních výrobků určených pro dům a zahradu.

Black and Decker – špička ve své třídě


Black and Decker je vyráběno v americkém Marylandu již déle než století. Za tuto dobu společnost vyvinula a vyrábí spoustu ručního nářadí jako sekačky na trávu, strunové a aku sekačky, nůžky na živé ploty, drtiče větví, pily, elektrické řetězové pily, pily ocasky, kotoučové pily, aku šroubováky, hoblíky, brusky, pásové brusky, frézky, vysavače, kompresory, atd.


Značka Black & Decker je symbolem pro kvalitní nářadí určené profesionálům, velkým firmám i domácím kutilům. Díky dlouholeté tradici sahající až do poloviny devatenáctého století, ale zároveň inovativnímu přístupu odrážejícímu aktuální potřeby zákazníků představují to nejlepší, co lze v oblasti pracovního nářadí a náčiní získat. Společnost Black & Decker vznikla v roce 2010 spojením dvou velkých firem vyrábějících nářadí – The Stanley Works a Black & Decker. Obě se mohly zaštítit skvělým jménem mezi zákazníky a dlouholetou tradicí.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x